مرحمت فرموده ما را مس کنید

آقای نامزد انتخاباتی که می گی می خوای به زن ها فرصت برابر برای اشتغال بدی، فکر این را هم بکن که این فرصت برابر برای اشتغال یعنی فرصت کمتر برای مادری و گرنه اگر قرار باشه همه زن ها و مردها عین هم بروند سرکار و مردها هم طبق عرف کاری به کار خانه داری و بچه داری نداشته باشند رسما این حرف شما می شود بیگاری زن ها.

خواهشا از این لطف ها به زن های ما نکنید، دنبال حل مشکلات زن ها هستید؛ به فکر زنان سرپرست خانوار؛ بدسرپرست؛ زنان قربانی خشونت؛ سلامت زنان، بیمه زنان خانه دار و ... این همه مشکل مرتبط با زنان باشید؛ بعد که این ها حل شد و زن ها در گل و بلبل به سر بردند اونوقت برید دنبال ژیگول بازی های غربی تساوی حقوق زن و مرد.

امضا : یک خانم مهندس که سالها پابه پای مردها و حتی بیشتر از آنها کار کرده

/ 10 نظر / 10 بازدید
معصومه

آخ گفتی... تا کی می خوایم خودمون رو به خواب بزنیم؟! تساوی حقوق زن و مرد یکی از شاخدارترین های دروغهای تاریخه! درد اینه که ما زنها(اغلب ما زنها هم) وارد مسابقه اثبات خود شده ایم فارغ ازینکه این مسابقه از اساس دروغی بیش نیست! زن زنه و مرد مرد! کی گفته ما برابریم؟! زن حقوق و تکالیفی دارد و مرد هم. به قول رهبر مردواره کردن زن ظلم بزرگیست.

فاطمه

سلام بعداین جمله گفتن که منظورم از فرصت برابر اینه که وقتی یه زن و یه مرد یه کاری رو دارن حقوق زن کمتر نباشه، چون که زنه. مابقی حرفتون رو هم مسلما قبول دارم زیاد. فقط خودمم چون از جمله ی اول آقای نامزد انتخاباتی تعجب کردم، بعد که جمله ی دوم رو شنیدم و مابقی که کمی از این چیزهایی که شما هم گفتید، شاملش بود تعجبم کم شد. وقتی پستتون رو خوندم گفتم پس اینجا هم بگم :-؟

منصوره.الف

خدا عاقبت این دور رو بخیر کنه، قلم شیوایی دارید و افکار قشنگ. خوشجال میشم با هم دوست شیم!

مرجان

اینها همش برای رای آوریه وگرنه به جاش برسه همین رو هم نمیتونن انجام بدن. غصه اینجاست که چرا اینقدر زنهای ما به این چیزها فکر میکنن و چرا اینقدر براشون مهمه!

ستاره

عزیزم تو مادری و شوهرت به اندازه ی کافی پول در می آره می دونی که از فمینیست ها متنفرم ولی تو یک چیزهایی را درک نمی کنی عزیزم چون بی درد تشریف داری

اکرم

جانا سخن از زبان ما میگویی! چند روز پیش توی اداره داشتم میگفتم ایکاش یکی بود میگفت زنها رو برگردونیم به خونه!!! واقعا موافقم با اون جمله شما که گفتی "نخ نماترين حرفاي موجهاي اوليه فمنيستي رو اسلامي کردن و ميزنن" ، به نظرم حرفتون خیلی دقیق و درسته. فمنیست ترین فمنیستها هم در پایان راه و پایان زندگیشون به نتیجه رسیدن که همه مبارزات و حرفهاشون مخالف فطرت زنانه شون بوده و یک راه بیهوده رو طی کردن.اینی که میگم از کتابهاییه که بعد نوشتن و کاملا مستنده. خدا عاقبت ما رو بخیر کنه با این نظریه پردازیها!

مامان طهورا

بدبخت شدیم رفت...... 8سااااااال

مرجان

از فکر این که نکنه دوباره مجبور باشیم اون کتابها و مقالات فمنیستی رو برای مبارزه با رخنه افکارشون بخونیم حالم بد میشه!