خودزنی مادرانه!

هر بار که در لپتاپ باز می شود و چشمم به جمال فولدر thesis می افتد؛ مغزم ویبره می گیرد و شروع می کند اتوماتیک وار روی output  خودش یکسری فحش به زبان خودش چاپ می کند با این محتوا که : مرض داشتی یه موضوع سخت با استاد سخت تر برداری مادر خانووووم؟

پی نوشت: در آخرین دقایق مطالعه دیشبم یک keyword‌ نوشتم تا امروز سرچ کنم ببینم می شود مقاله درست و حسابی درموردش پیدا کرد یا نه.

امروز در اولین دقایق شروع مطالعه ام به اینترنت وصل شدم و بمحض اتصال رفتم وبلاگ گردی مادرانه! بعد از ولگردی که مودم رو با تهدید مغز مبارک خاموش کردم چشمم به جمال گوشه برگه مطالعه دیشب افتاد که نوشته بودم:

اینو فردا اول وقت سرچ کن؛ نبینم بری دنبال "بچه نوشت" های مادرهای بیکار  ....!

پ.ن : درخواست مرخصی کردم و در شرح درخواستم چنان روضه ای از مشکلات مادرانه نوشتم که دل سنگ را هم آب می کرد؛ یک جور خودزنی؛ کولی بازی یا هر اسم دیگری که شایسته اش است ! نوشته هایم دل همه کمیته تحصیلات تکمیلی را به درد آورد و بدون هیچ پیش شرط و پس شرطی موافقت کردند !

/ 2 نظر / 23 بازدید
پوران

ایول باز هم خوبه که این اقدامو کردی من هنوز از سر غد گری به آقای دکتر عزیر نگفتم که نی نی دو ماه دیگه میاد و هنوز مصرم به اینکه با تغییرات مذاکره میکنم و کارها انجام میشه !!!

سميه

واى خوش به حالت کاش منم ىه همچين بهونه اى داشتم